Služby

Spoločnosť ROAD SK, s.r.o. pôsobí na trhu ako výrobca a distribútor obalových materiálov, obalovej techniky a páskovačov od roku 2000 a ponúka kvalitný tovar a služby veľkoobchodným zákazníkom.

Našimi zákazníkmi sú hlavne firmy so zameraním na drevovýrobu, kovovýrobu, výrobu stavebných materiálov, atď. Na základe individuálnej požiadavky zákazníka navrhneme systém páskovania a balenia tovaru

V našom portfóliu nájdete: stretchfólie, vrecia, viazacie PP; PET; PES pásky, oceľové pásky, peny, bublinkové vrecia a fólie, lepenky, lepiace pásky (aj s potlačou), rôzne druhy obalových fólií a veľa iného obalového materiálu.

Spoločnosť ROAD SK, s.r.o. dnes patrí medzi lídrov na slovenskom trhu a svojím postavením patrí medzi najväčších dodávateľov obalových materiálov a zároveň je i výrobcom baliacej techniky. Vyrába vrecia od šírky 70 mm do 1500 mm; v dĺžke od 300 mm do 2500 mm a v hrúbkach od 7 mikrónov do 200 mikrónov.

Medzi najpredávanejšie produkty patria jednoznačne stretchfólie vyrábané spoločnosťou ROAD SK, s.r.o.: ručné stretchfólie o šírke 500 mm v rôznych hrúbkach (mikrónoch) a návinoch. Taktiež ručné stretchfólie od šírky 100 mm (tzv. granáty) v rôznych hrúbkach a návinoch a strojové stretchfólie v rôznych šírkach, hrúbkach a návinoch.

Naše produkty sú vyrábané najmodernejšími technológiami a vďaka neustálym inováciám výrobných prostriedkov a procesov dokážeme udržiavať náskok pred konkurenciou.

Vďaka individuálnemu prístupu a kvalitnému riadeniu bol spoločnosti v roku 2012 udelený certifikát ISO 9001:2000, s ktorým naďalej pracuje, čo zabezpečuje kvalitný prístup a servis pre všetkých našich zákazníkov.

Dodacie lehoty sú zvyčajne 2-3 dni; pri dodávke mimo našich obvyklých trás 5-6 dní. Našim zákazníkom poskytujeme prepravu za tovar nad 100 € zdarma (v cene tovaru).

Vďaka veľkému vozovému parku sa nám darí dodržiavať stanovené lehoty, a tým prispievame k celkovej spokojnosti našich zákazníkov po celej SR.

V súlade s modernými trendmi je spoločnosť ROAD SK, s.r.o. zameraná najmä na dôsledné poskytovanie dodávok a služieb súvisiacich so spoľahlivou a efektívnou prevádzkou svojich zákazníkov.